oyuncak hikayesi 3

 

bizde satılmıyo. 

 

 

 

 

 

 Oyuncak Hikayesi 3 Oyun Kitabı

  kitaplar

fiyatlar bulunamadı.
 Peugeot Oyuncak Hikayesi 3’e Sponsor

 

 


Oyuncak Hikayesi 3 Çıkartma Koleksiyonu


Oyuncak Hikayesi sonunda geri dönüyor!

2010 yılı Oyuncak Hikayesinin yılı olacak! Oyuncak Hikayesi 2'nin üzerinden tam 11 yıl geçti, ve Disney-Pixar serinin üçüncü filmi ile karşımızda!

Oyuncakları bu filmde büyük bir problem bekliyor. Andy artık büyüdü ve yakında üniversiteye gidecek. Peki yıllar boyunca ona arkadaşlık etmiş olan oyuncaklar ne olacak? Terk mi edilecekler. Woody onları kurtarabilecek mi?

Woody, Buzz Light year, Rex, Bay ve Bayan Patates Kafa ve hayranı olduğunuz diğer oyuncakların bu muhteşem macerasını çok özel bir Panini çıkartma albümü ile yaşayın. 154 kağıt, 36 parlak ve 12 kumaş çıkartma ile harika bir koleksiyon sizi bekliyor!

Oyuncak Hikayesi 3 çıkartma albümü şimdi tüm bayilerde, bakkal ve marketlerde!
 
Albüm: 3,00 TL  AYRICA 6  FİFA DÜNYA KUPASI VE 6 OYUNCAK HİKAYESİ ÇIKARTMAI VE ÇIKARTMA VE
 
NORMEL PASTER HADİYE!  busitedeki fiyat: 3 tl
 
Çıkartma Paketi: 1,00 TL
 

 eksik çıkartmalar için tıkla:

© Disney/Pixar

Çok yakında tüm çocukların odasında…

Oyuncak Hikâyesi 3 filminin gösterime girmesi şerefine 5 özel oyuncağı Shell’de topla!

Deponuzu Shell’de doldurun, çocuğunuzun oyuncak kutusunu da “Oyuncak Hikâyesi 3” oyuncaklarıyla doldurun. Fırlayan, su fışkırtan, koşan 5 özel oyuncak sadece Shell’de.

Buzz, kanatları açılan uzay gemisiyle ışık hızında ilerlesin. Woody’yi geri çekip bırakın, treniyle uzaklara fırlasın.

Shell Club Smart Card’la tek seferde yapacağınız 100 liralık akaryakıt veya toplamda 100 liralık otogaz alışverişinizde Oyuncak Hikâyesi oyuncağınız sadece 1 lira.

Oyuncak Hikâyesi 3, Temmuz 2010’da sinemalarda, oyuncakları 21 Haziran’dan itibaren en yakın Shell istasyonunda. Her damladan en fazlasını almanızı sağlayan Shell, şimdi her depoda eğl  


Oyuncak Hikayesi 3 kitapları çıktı! Macera kitaplarda devam ediyor!

Sevdiğin oyuncaklar geri döndü. Woody, Buzz Işıkyılı, Rex ve diğer sevimli kahramanların maceralarına ortak olabilirsin. Oyuncak Hikayesi 3 kitapları seni bekliyor. 

sponsorlar: 

Peugeot aile otomobillerini tanıtmak üzere Disney•Pixar stüdyolarının yeni uzun metrajlı animasyon filmi Oyuncak Hikayesi 3’e sponsor oldu!

Peugeot, Oyuncak Hikayesi 3’ün vizyona girmesi vesilesiyle, Disney’in ünlü çizgi film karakterlerini aile modelleri gamına ilişkin iletişim kampanyasına katılmaya davet etti.

Peugeot ve Disney•Pixar stüdyo ekiplerinin arasındaki yakın işbirliği ve iki markanın paylaştığı değerler, mizah, yenilikçilik ve aile kavramlarını bir araya getiren bir kampanya kapsamında yansıtılıyor. Böylece, gözüpek kovboy Woody bir reklam filminde kompakt tek hacimli 5008’in modülerliği ile oynayacak; Şimşek Buzz ve arkadaşları ise Peugeot’nun diğer aile otomobilleri 207 SW, Partner Tepee ve Bipper Kombi modelleri ile ilgili kampanyalarda sahne alacaklar.

Bu iletişim faaliyetleri 18’den fazla ülkede filmin vizyona çıkış tarihlerine göre uygulamaya konacak, Türkiye’de film 2 Temmuz tarihinde vizyona girecek.

 türkçe pc oyun

alın:

Fiyat
: 50,84 TL +KDV
Havale / EFT
: 57,59 TL (KDV Dahil)
 
 
 

danoneden su ve yoğurtlarıda var. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ŞİMDİ KDZ . EREĞLİ'DEKİ YKM MAĞAZALARINDA WOODEY VE BUZZ 'LU

PİJZMALARB  VAR.

POŞETİN İÇİNE :

ÜST  VE ALT PİJAMA

BİR ADET KARTON RESİMLERİ

2 ETİKET

FİYAT:

28.90 TL VE 10 İNDİRİMLE SADECE 18.90 TL

BİZDE SATILMIYOR.

 

 

 

 

 

Make a Free Website with Yola.